Centralne Targi Rolnicze: 30 listopada – 2 grudnia 2017 r.

img

Centralne Targi Rolnicze to największe w Polsce targi agrobiznesu. Premierowa edycja targów dla rolników przyciągnęła do warszawskiego Nadarzyna 78 930 osób, w tym przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych i organizacji branżowych, a także zwykłych mieszkańców regionu.

Przedstawiciele branży rolnej przybędą z całego świata do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą, by wziąć udział w II edycji Centralnych Targów Rolniczych.

Na ogromnym terenie targowym, na powierzchni trzech hal wystawienniczych, odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów specjalistycznych maszyn do prac polowych i wykorzystywanych przy produkcji zwierzęcej, środków do produkcji rolnej, a także uzyskać informacje na temat nowatorskich technologii opracowanych przez naukowców. Swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 300 wystawców.

Targi będą także okazją do zaprezentowania, w ramach Sekcji Dobrej Żywności, polskim producentom swoich najlepszych produktów. Będzie to doskonała sposobność do degustacji specjałów regionalnych z całej Polski, które przygotują przedstawicielki kół gospodyń wiejskich. Na targach będzie można także zobaczyć artystyczne dekoracje stołów bożonarodzeniowych.

Szczególnie polecamy zainteresowanie się seminarium „Rasy rodzime gwarantem produktów wysokiej jakości”, którego organizatorem jest Instytut Zootechniki. Termin, piątek 1 grudnia, godz. 11-14, miejsce: sala F1/F2, hala F.

Więcej informacji na: http://centralnetargirolnicze.pl/ 

Rekomendujemy

Baza Wiedzy