Zasady e-learningu

img

Szkolenie e-learningowe „Ochrona różnorodności biologicznej na terenach rolniczych i instrumenty wsparcia” trwa 3 kolejne miesiące.

 

Aktualna edycja - terminy

  • Po oficjalnym zakończeniu projektu w dniu 31.01.2018 szkolenie jest wciąż aktywne i dostępne po zarejestrowaniu!

 

Przebieg szkolenia i sesje egzaminacyjne


Wykłady i konsultacje

W trakcie każdej Edycji  uruchamiane jest 15 wykładów w 3 blokach. Każdy blok  zawiera 5 wykładów. Raz uruchomione wykłady dostępne są do końca szkolenia.

W ramach każdego wykładu będą miały miejsca konsultacje z ekspertami projektu, którzy odpowiadać będą na pytania i wątpliwości kursantów dotyczące danego wykładu. Pytania zadawać można w formularzu pod wykładem, odpowiedź, widoczna dla każdego kursanta, pokaże się pod wykładem, tworząc dodatkową bazę wiedzy dla uczestników szkolenia.


Testy

Razem z wykładami aktywna staje się sesja egzaminacyjna dla każdego z bloków, podczas której można zdać test przypisany do każdego wykładu. W sesji aktywne są testy do obecnego i minionych bloków wykładowych. Test składa się z 10 pytań. Na każde pytanie przeznaczone są 3 minuty na odpowiedź. Całość testu trwa maksymalnie 30 minut. Test zostaje zaliczony w przypadku otrzymania 8 punktów na 10. W trakcie sesji egzaminacyjnej można przystępować do testów wielokrotnie. Uwaga - kolejne przystąpienie do testu kasuje poprzedni wynik.


Ukończenie szkolenia i certyfikat

Zaliczenie w sumie 15 testów oznacza ukończenie szkolenia i otrzymanie certyfikatu potwierdzającego znajomość zagadnienia. Uwaga - certyfikat wystawiony zostanie na imię i nazwisko podane w formularzu rejestracyjnym. W przypadku konieczności korekty konieczny jest kontakt z organizatorem szkolenia http://bogactwowsi.pl/kontakt.

 

Szkolenie dostępne jest dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Do szkolenia można przystąpić w każdym momencie trwania danej Edycji.

 

Rekomendujemy

Baza Wiedzy